Kontakt

Bezpłatna pomoc prawna

Studencka Poradnia Prawna Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie świadczy bezpłatną pomoc prawną osobom, które nie są w stanie ponieść kosztów pomocy prawnej bez uszczerbku w utrzymaniu siebie i rodziny, a sprawy ich nie prowadzi adwokat ani radca prawny.

Kontakt
OBSZARY NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

W czym możemy pomóc?

Sprawy urzędowe

Świadczenia socjalne, sprawy związane z pobytem i pracą cudzoziemców, sprawy mieszkaniowe

Sprawy cywilne i rodzinne

Sprawy rodzinne, sprawy spadkowe, sprawy związane z zawieranymi umowami, jak również sprawy odszkodowawacze

Jesteś ofiarą przestępstwa?

A może to Ty popadłeś w konflikt z prawem? Zgłoś się do nas po poradę. Pomożemy Ci zrozumieć Twoje prawa, sporządzimy opinię i przygotujemy wzory pism procesowych.

Kwestie podatkowe

Pomożemy w podatku od spadków i darowizn, podatku od nieruchomości, podatku dochodowe od osób fizycznych, czynnym żalu

Prawo pracy

Umowy o prace, odwołania, Twoje prawa i obowiązki jako pracownika czy pracodawcy, uzyskiwanie emerytury, renty, zasiłków z ZUS-s
BLOG

Aktualności

OBSZARY NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

Sekcje poradni

Prawa cywilnego

Kwesie związane z prawem własności, umowami cywilnoprawnymi, odpowiedzialność cywilnoprawana, prawo spadkowe, prawo rodzinne.

Prawa karnego

Zajmujemy się udzielaniem porad prawnych z zakresu prawa karnego materialnego, procesowego i wykonawczego oraz prawa wykroczeń i postępowania w sprawie wykroczeń.

Prawa administracyjnego

Meldunki, zezwolenia na pobyt cudzoziemców, wnioskowanie o wydawanie dokumentów – te i wiele innych zagadnień prawa administracyjnego nie są nam obce!

Prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

Jesteśmy po to, by udzielić Ci pomocy i rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości przy wszelkich sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Prawa podatkowego

W szczególności pomożemy w zagadnieniach związanych z podatkiem od czynności cywilnoprawnych, podatkiem dochodowym, podatkiem VAT, podatkiem od spadków i darowizn.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Studencka Poradnia Prawna przy Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego Kontakt