IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Symulacja Rozprawy Cywilnej”

Luty 4, 2022

Szanowni Państwo!

Mamy niezmierną przyjemność zaprosić wszystkie osoby studiujące prawo na kolejną, IV edycję Ogólnopolskiego Konkursu „Symulacja Rozprawy Cywilnej”, który jak co roku organizowany jest przez Studencką Poradnie Prawną Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.

Osoby biorące udział w tym wyjątkowym wydarzeniu poza szeregiem benefitów takich jak m. in. nagrody dla zwycięzców czy wzbogacenie swojego CV, będą miały możliwość sprawdzenia swoich umiejętności z praktycznego punktu widzenia przez symulowane sądowe zmagania, co niewątpliwie jest bardzo wartościowe - mając na uwadze przyszłą prace oraz nieustanny, cenny rozwój.

Oficjalny Regulamin Konkursu wraz z aktami sprawy znajdą Państwo na niniejszej stronie.

Termin przesyłania zgłoszenia wraz z pracą oraz określeniem co najmniej 3 osobowej drużyny przypada na 25 kwietnia 2022 roku.

Z kolei finał konkurs odbędzie się 20 maja 2022 roku.

Wszelkie wyżej wspomniane kwestie oraz ewentualne pytania prosimy kierować na adres konkurssppka@afm.edu.pl

To dzięki corocznemu dużemu zainteresowaniu, zaangażowaniu oraz prezentowanemu wysokiemu poziomowi, nasz konkurs cieszy się niesłabnącą popularnością.

Serdecznie dziękujemy i gorąco zapraszamy!

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Studencka Poradnia Prawna przy Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego Kontakt